Teeni kõikidelt ostudelt raha tagasi -8 s/l +2% cashback, kui maksad VALGE kaardiga

Saaremaa Spaa Hotell Rüütli

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Spaa Hotell Rüütli on ideaalne puhkusekoht peredele, pakkudes nii lastele, noortele kui täiskasvanutele erinevaid lõõgastusvõimalusi. Kui lapsevanemad lõõgastuvad spaahoolduseid nautides, saavad lapsed aega veeta mängutoas.

Hotellis on lisaks standardtubadele ka mugavad linnusevaatega pere- ja superiortoad, mis muudavad puhkuse elamuse veelgi täiuslikumaks.

Süvalõõgastuseks pakub Hotell Rüütli ka erinevaid saare lõhnadest ja Hiina meditsiinist inspireeritud spaa teenuseid. Usaldage end muretult teenindajate kätesse. Peresõbralikule hotellile kohaselt on teenuste nimekirjast leitavad hoolitsused ka väikestele poistele ja tüdrukutele, kes väärivad samasugust virgutust kui nende vanemadki.

Suurim väärtus on professionaalsete töötajate kogemus ja soov pakkuda külalistele parimat elamust.

Toiduelamuste nautimiseks soovitame külastada lossipargi vaatega restorani Nautica, mis pakub rahulikku ja avarat keskkonda, kus avastada uusi maitseelamusi pere ja sõprade seltsis. Suvel on avatud ka terrass, kus veeta pikki suveõhtuid hea seltskonnaga.

Ärikülastuse puhuks on hotelli konverentsiruumid varustatud kaasaegse tehnika ja kirjatarvetega, ideaalsed koolitusteks, nõupidamisteks ja konverentsideks. Restoran Ritter mahutab toitlustuseks kuni 250 inimest, kus on kliendi käsutuses dataprojektor, ekraan, audio- ja videotehnika ning pabertahvel.

Spa Hotell Rüütli on abiks ka sünnipäevapidude ja pulmade korraldamisel.

Placet Group krediikaardiga tasudes kehtivad spaa hoolitsustele 10% soodsamad hinnad ning eripakett hinnaga 99€.


Vaata muud soodustused