Musta kaardiga saad kuni 5000 € Lisaks kuni 45 päeva intressita

Väikelaen ehk tagatiseta tarbimislaen

Smsraha.ee väikelaen igaks olukorraks

Väikelaen on tarbimislaenu liik, mida iseloomustab suhteliselt väike summa ja lühike tagasimakseperiood. Kuna väikelaen on vaba sihtotstarbega, saab laenuvõtja võetud summat kasutada oma äranägemise järgi. Reeglina võetakse tagatiseta väikelaenu olukorras, kui ei jätku raha igapäevaste või ootamatult tekkinud kulutuste katmiseks. Auto läks katki? Sooviksite minna reisile? Aeg teha remonti? Nendel ja paljudel teistel juhtudel aitab kaasa tagatiseta väikelaen – saate valida kiirlaenu, SMS laenu ja tarbimislaenu vahel.

Väikelaenu ehk tagatiseta tarbimislaenu tingimused

  • Väikelaenu summa alates 200 kuni 1000 eurot
  • Võrdlemisi lühike tagasimakseperiood, mis sõltuvalt väikelaenu summast võib kesta 30 päevast kuni 5 aastani
  • laenutaotleja peab olema vähemalt 21 aastat vana;
  • Väikelaen ei nõua tagatist
  • Tõestatava püsiva sissetuleku olemasolu
  • Lihtsus ja kiirus – väikelaenu laenutaotlust saab esitada internetis, telefoni teel, partnerite juures või meie kontoris

Mida peab teadma enne, kui väikelaenu võtta?

Enne väikelaenu taotluse esitamist mõelge oma otsus hoolikalt läbi ja kaaluge oma võimalusi. Arvutage, kas Teie eelarve lubab Teil väikelaenu õigeaegselt tagastada. Iga laen on tõsine finantskohustus. Pidage meeles, et laenu tähtaegselt tagastamata jätmisel rakendatakse laenuvõtja suhtes sanktsioone viivise näol. Raskused laenu tagasimaksmisega võivad negatiivselt kajastuda Teie finantsajalool ning olla takistuseks nii meie, kui ka teiste finantsasutuste poolt pakutavate laenude saamisel tulevikus. Juhul, kui laenuvõtja keeldub laenatud raha tagastamast, tegeleb võla sissenõudmisega inkassofirma või toimub võla sissenõudmine läbi kohtumenetluse. Enne laenulepingu sõlmimist, kindlasti tutvuge hoolega selle tingimuste ning kõigi laenuga seotud teenuste hindadega. Küsimuste või kõhkluste tekkimisel konsulteerige spetsialistidega.

Smsraha.ee pakub soodsat väikelaenu igaks olukorraks mugavalt ja kiirelt. Tutvuge Smsraha.ee laenudega ja esitage laenutaotlus internetis.